IX. BASE Bajnokság

Eredmények

Csak az első három helyezettek szerepelnek. Zárójelben a képviselt klub, illetve az elért összpontszám.

11–16 női páros

  1. Bernáth Dorina – Lovász Eszter (Balance ATC, 52,850)
  2. Balogh-Coller Sára – Brandt Boglárka (Grassalkovich SE, 50,800)

11–16 női hármas

  1. Horváth Dorottya Júlia – Lukácsi Lili – Németh Rozália (Zalaerdő, 50,850)
  2. Ozsvár Klára Róza – Vajna Lilla Mira – Varga Büszke Borbála (FTC, 50,300)
  3. Buzási Anna – Horváth Emília – Király Jázmin (FTC, 49,700)

12–18 női páros

  1. Kőmíves Renáta – Tóth Vivien (BASE, 65,080)

12–18 női hármas

  1. Lőrincz Boglárka – Méder Boróka – Szabó Csilla (Grassalkovich SE, 74,700)

12–18 vegyes páros

  1. Nagy Zsófia – Nyári Zsolt (FTC, 74,360)

Gyermek leány páros

  1. Joós Hanna – Németh Linett (Postás SE, 24,550)
  2. Gera Viktória – Willimek Fruzsina (Grassalkovich SE, 23,650)
  3. Farkas Laura – Mihály Vera (BASE, 23,600)

Gyermek leány hármas

  1. Horváth Léna – Monori Janka – Sztojka Zsófia (BASE, 24,650)
  2. Paunoch Izabella – Rozgonyi Rozanna – Rozs Anna Júlia (Postás SE, 23,450)
  3. Dávid Dalma – Lendvai Júlia – Miskevics Maja (Zalaerdő, 23,350)

Gyermek vegyes páros

  1. Brandt Kinga – Nemes Márton (Grassalkovich SE, 23,350)
  2. Szloszjár Ajsa – Verbinyecz Dániel (ÉTC, 21,300)

Ifi–felnőtt II. női páros

  1. Meleg Dóra – Vadász Virág (FTC, 51,460)

Ifi–felnőtt II. női hármas

  1. Marchini Lorenza – Marchini Martina – Menyhárt Edina (Abony TAK, 46,910)
  2. Biksi Borbála – Ivanics Rozina – Monostory Anna (ÉTC, 44,610)

Manó

  1. Tamás Gabriella (FTC, 17,000)
  2. Békési Viktória (FTC, 16,800)

Serdülő leány páros

  1. Bakos Brigitta – Pünkösti Mimi (BASE, 47,850)
  2. Antal Fruzsina – Benyus Adél (Abony TAK, 46,800)
  3. Csintalan Emese – Schneider Lara Bianka (FTC, 44,850)

Serdülő női hármas

  1. Buzási Éva – Pete Alexandra – Szövetes Júlia (FTC, 48,350)
  2. Fekete Fanni – Molnár Jázmin Gréta – Tóth Anna (SZPA–HSE, 47,450)

Serdülő vegyes páros

  1. Kiss Marcell – Maloschik Aranka (JTE–Postás SE, 42,150)
  2. Csákány-Csáfordi Míra – Schuman Márton (ÉTC, 40,350)

Újonc leány páros

  1. Sajgó Enikő – Virág Flóra (ÉSWS SE, 24,550)
  2. Ábrahám Zita – Ábrahám Zsófia (Grassalkovich SE, 24,300)
  3. Bakucz Hajnal Eszter – Demeter Petra (SZPA–HSE, 24,050)

Újonc leány hármas

  1. Kocsi Liza – Privitzky Tamara – Srágli Laura Beáta (ÉSWS SE, 23,550)

Újonc vegyes páros

  1. Jedzinák Bernadett – Károly Dominik (ÉTC, 23,050)

Youth leány páros

  1. Piroska Fanni – Török Zsófia (BASE, 23,800)
  2. Muik Kata – Szarvas Norina (Zalaerdő, 23,250)
  3. Bajtai Evelin – Szabados Szabina (Abony TAK, 23,050)

Youth leány hármas

  1. Borbély Ninetta – Fodor Ráchel – Kozma Alexa (Postás SE, 25,150)
  2. Dimeth Luca Jázmin – Dimeth Nikolett Szonja – Szabados Molli (FTC, 24,250)
  3. Őri Hajnalka – Szegő Sarolta – Takács Orsolya (BASE, 24,000)

Youth vegyes páros

  1. Koppány Márton – Stefán Kíra (BASE, 23,950)
  2. Balogh Máté – Töpler Natasa (ÉTC, 22,950 )
  3. Ábrahám Eszter – Varga Levente (Grassalkovich SE, 22,300)

Akrobatikus Torna

A többi sportágtól eltérően se nem egyéni, se nem csapatsportág; kis csoportos sportág az akrobatikus torna. Minden izmot megmozgat, fejleszti az ügyességet, egyensúlyérzéket, koordinációs készséget, és ráadásul rendkívül látványos.

MATSZ Akrobatikus Torna szakág
MATSZ Akrobatikus Torna szakág
Akrobatikus Torna szakág Scroll to Top