ÉTC Kupa 2019.

Eredmények

Csak az első három helyezettek szerepelnek. Zárójelben a képviselt klub, illetve az elért összpontszám.

11–16 női páros

  1. Bernáth Dorina – Lovász Eszter (Balance ATC, 51,800)
  2. Balogh-Coller Sára – Brandt Boglárka (Grassalkovich SE, 49,600)

11–16 női hármas

  1. Ozsvár Klára Róza – Vajna Lilla Mira – Varga Büszke Borbála (FTC, 51,700)
  2. Horváth Dorottya Júlia – Lukácsi Lili – Németh Rozália (Zalaerdő, 51,550)
  3. Buzási Anna – Buzási Éva – Horváth Emília (FTC, 48,350)

12–18 női páros

  1. Kőmíves Renáta – Tóth Vivien (BASE, 62,560)
  2. Menyhárt Edina – Vágó Luca (Abony TAK, 59,730)

12–18 női hármas

  1. Lőrincz Boglárka – Méder Boróka – Szabó Csilla (Grassalkovich SE, 78,610)
  2. Bikkes Virág – Király Jázmin – Trömböczky Flanna (FTC, 71,790)

12–18 vegyes páros

  1. Nagy Zsófia – Nyári Zsolt (FTC, 76,210)

Gyermek leány páros

  1. Fodor Janka – Pásztor Júlia Réka (Balance ATC, 24,300)
  2. Farkas Laura – Mihály Vera (BASE, 24,300)
  3. Fekete Szófia – Szundi Maja (Postás SE, 24,050)

Gyermek leány hármas

  1. Horváth Léna – Monori Janka – Sztojka Zsófia (BASE, 25,880)
  2. Bodnár Lilla Vanda – Paunoch Izabella – Sándor Zita (Postás SE, 24,850)
  3. Gera Viktória – Lutz Helka – Willimek Fruzsina (Grassalkovich SE, 23,600)

Gyermek vegyes páros

  1. Szloszjár Ajsa – Verbinyecz Dániel (ÉTC, 23,700)
  2. Brandt Kinga – Nemes Márton (Grassalkovich SE, 23,250)

Ifi–felnőtt II. női hármas

  1. Árki Blanka – Májer Orsolya – Márta Blanka (Grassalkovich SE, 44,410)

Manó 2

  1. Jécsák Fanni (Balance ATC, 17,600)
  2. Fazekas Vilma (Balance ATC, 17,600)
  3. Fekete Réka (Balance ATC, 17,300)

Serdülő leány páros

  1. Bakos Brigitta – Pünkösti Mimi (BASE, 51,250)
  2. Erdélyi Bíborka – Szatmári Kitti (BASE, 51,200)
  3. Antal Fruzsina – Benyus Adél (Abony TAK, 45,950)

Serdülő női hármas

  1. Őri Hajnalka – Szegő Sarolta – Takács Orsolya (BASE, 48,850)
  2. Gócsa Lili – S. Tóth Dorka – Szabados Brigitta (ABONY TAK, 45,650)

Serdülő vegyes páros

  1. Csákány-Csáfordi Míra – Schuman Márton (ÉTC, 45,250)

Újonc leány páros

  1. Bakucz Hajnal Eszter – Demeter Petra (SZPA–HSE, 24,450)
  2. Ábrahám Zita – Ábrahám Zsófia (Grassalkovich SE, 24,450)
  3. Nádasdi Szaffi – Rozgonyi Rozanna (Postás SE, 23,500)

Újonc leány hármas

  1. Boross Janka – Tokai Kitti – Vorel Kamilla (Grassalkovich SE, 23,350)

Újonc vegyes páros

  1. Jedzinák Bernadett – Károly Dominik (ÉTC, 22,650)

Youth leány páros

  1. Piroska Fanni – Török Zsófia (BASE, 25,300)
  2. Németh Linett – Taczmann Luca (Postás SE, 25,100)
  3. Miskevics Jázmin – Szarvas Norina (Zalaerdő 24,900)

Youth leány hármas

  1. Borbély Ninetta – Fodor Ráchel – Kozma Alexa (Postás SE, 25,400)
  2. Hosszú Szonja – Tuboly Laura – Vastagh Lili (Zalaerdő, 24,950)
  3. Boross Nóra – Budai Anna – Deák Viktória (Grassalkovich Se, 24,600)

Youth vegyes páros

  1. Balogh Máté – Töpler Natasa (ÉTC, 24,300)
  2. Ábrahám Eszter – Varga Levente (Grassalkovich SE, 24,250)

13–19 női hármas

  1. Biksi Borbála – Ivanics Rozina – Monostory Anna (ÉTC, 65,850)

Akrobatikus Torna

A többi sportágtól eltérően se nem egyéni, se nem csapatsportág; kis csoportos sportág az akrobatikus torna. Minden izmot megmozgat, fejleszti az ügyességet, egyensúlyérzéket, koordinációs készséget, és ráadásul rendkívül látványos.

MATSZ Akrobatikus Torna szakág
MATSZ Akrobatikus Torna szakág
Akrobatikus Torna szakág Scroll to Top